10 آفرود برتری که جیپ رانگلر نیستند

دسترسی سریع

جیپ رانگلر انتخاب پیش فرض ماشین جدید آفرود است و به دلیل هزینه های بالا، ماشین های سنگین کمی با قابلیت بیشتر وجود دارد. به هر حال اگر شما یک رانگلر را نخواهید چه؟ شاید شما به دنبال ماشین لوکس تری هستید و یا ماشینی که تخت خواب داشته باشد. و یا ممکن است که نخواهید منتظر نسل بعدی رانگلرها بمانید. این ده مدل مناسب ، تقدبم می شود.

با کلیک بر روی هر تصویر ، عکس با کیفیت بالا و با اندازه بزرگتر را برای صفحه نمایش خود دانلود نمایید.

1-مرسدس بنز G550
درست است. کمترین قیمت مرسدس بنز G550بیش از دو برابر گران قیمت ترین رانگلر است، گرچه هیچ بحثی در توانایی آفرود آن نیست. با وجود 3 قفل کن دیفرانسیل، جایی باقی نمیماند که نتوانید با G  واگن به آنجا وارد شوید. علاوه براین G  واگن مانند رانگلر، گزینه مناسبی است.

مرسدس بنز G550

2- لندرور رنجرور
هیچ ماشینی بر روی این سیاره وجود ندارد که همچون رنجرور ترکیبی از لوکس بودن و توانمندی آفرود واقعی را ارائه دهد. البته افراد کمی که این ماشین را دارند ، ان را به عنوان آفرود خریده اند، اما حسرتش را میخورند.
نسبت به مناطق شهری از نظر جاده های لغزنده اگر نگوییم بهتر اما شرایط مطلوبی دارد و بیشتر دیده می شود.

لندرور رنجرور
3- جیپ گرند چروکی تریل هاوک
رانگلر، جیپ با بیشترین قابلیت آفرودی است، اما از لوکس بودن بسیار فاصله دارد. با افزودن اخیر پکیج تریل هاوک ، جیپ برخی کاربرد های زمینی را به بیشتر گرند چروک های لوکس افزود، و توازن قابل توجهی بین شاسی بلندهای افرود و  آنرود ایجاد کرد. تصورش را بکنید که رنجرور لندرور در محدودیت قرار گیرد.

جیپ گرند چروکی تریل هاوک
4- تویوتا فور رانرز تی آر دی پرو
بیش از  30 سال پس از اینکه تویوتا به تولید رسید، با  تویوتا فور رانرز به روز شد. ولی محتوای آن بدون تغییر مانده است، آن از آخرین مدرسه های واقعا قدیمی شاسی بلند در عصری است که بیشتر رقیبان ان در حال حاضر سواری هستند تا ماشین سنگین. پکیج تی آر دی پرو را انتخاب کنید و یک قفل دیفرانسیل و شک های بلیستین  دریافت کنید.

تویوتا فور رانرز تی آر دی پرو
5- تویوتا لندکروزر
تنها رقیب واقعی رنجرور ، تویوتا  لندکروزر و لکسوز کوشن ال ایکس است. آن بزرگ و راحت، لوکس و قدرتمند است و تمام امکانات و ویژگی های الکترونبکی ان قابل تحسین است ، گرچه هزینه تمامی این امکانات خوب را از شما خواهند گرفت. پایین ترین قیمت تویوتا83825 دلار و پایین ترین قیمت لکسوز 88880 دلار است.

تویوتا لندکروزر
6- فورد اف 150 رپتر
برای اینکه یک آفرد با سرعت سرسام آور داشته باشید،و بتوانید دقیقا آنطور که می خواهید ان را تغییر دهید، رپتر مطمئنا یک اف 150 به شما پیشنهاد می دهد. حتی یک حالت اختصاصی  به نام “باجا مود” دارد که هر انچه لازم است تا در مورد این خودرو سنگین بدانید، در اختیارتان می گذارد.

فورد اف 150 رپتر
7- رم پاور وگان
در سال 2014 وقتی که برای اولین بار رم پاور وگان را سوار شدیم، به نظرمی آمد که آن یک جیپ رانگلر پرسرعت واقعا کاملی بود که منتظرش بودیم. البته می دانم که رانگلر پرسرعت نهایتا در مسیر خودش است ، اما نباید پاور وگان با ظاهری خشمگین و عملکرد جدی، را از دست داد.

رم پاور وگان
8- نیسان تیتان اکس دی پرو4 ایکس دیزل
نیسان هنوز رپتر جنگوی تیتان واریور را در محصولات خود قرار نداده است. بنابراین بهترین گزینه آفرود آن تیتان اکس دی پرو فورایکس است. معمولا با شک های بیلستین و قفل دیفرانسیل عقب همراه است، اما چیزی که این ماشین را از سایرین مجزا می کند موتور دیزلی کامینس وی 8 اختیاری آن است.

نیسان تیتان اکس دی پرو4 ایکس دیزل
9- شورلت کولورادو تریل باس
ما منتظر شایعه رقیب جیپ لانگلر،  جی ام سی هستیم. و همزمان ، میخواهیم که از شورلت کولورادو تریل باس لذت ببریم. هزینه گزاف آن 7710 دلار بیش از یک کلرادو  زی 71 استاندارد است. اما سقف آن دارای جایگاه حمل با چراغ های ال ای دی همراه است.

شورلت کولورادو تریل باس
10- سوبارو اوت بک
می دانم چه فکر میکنید. بله حق با شماست. سوبارو اوت بک در این لیست کاملا با بقیه متفاوت است. کف آن از زمین فاصله زیادی ندارد، تایرهای برجسته و دیفرانسیل قفل شونده ندارد، اما به صورت شگفت انگیزی یک آفرود کاربردی است. البته که شما سوبارو اوت بک را به منطقه موآب نمیبرید ، اما برای مسیرهای پیاده روی سبک عالی است.

سوبارو اوت بک

منبع : گروه ردیاب خودرو و ردیاب شخصی تکسا

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست